Saturday, January 22, 2011

Helga Nõu "Pea suu!"


Mulle meeldib selle maailmakorra juures see, et meile on antud suu, millega rääkida. Kõik, peale tummade, suudavad rääkida, aga isegi tumm suudab enda täiesti vabalt selgeks teha, kui aga tahtmist on.
see ongi veider, et inimesed ei söanda oma pudrumulgukest lahti teha. Ja siis imestavad, et miks neil kõik nii allamäge läheb, või miks keegi neid kuulda ei võta. No kurat, kellelgi pole AIMUGI, mis sa öelda tahad või mõtled, kui sa ei ÜTLE, kanaaju! No tere tali, kas meil peab olema mingi seletamatu anne, et sinu mõtteid lugeda? Kas SINA oskad aru saada, mida inimesed tahavad, kui nad ennast kuidagi ei väljenda? Kui oskad, no siis tõesti - palun vabandust!
Ma võtan selle vastutuse, ja julgen väita, et suurem osa inimesi ei oska. Nii et kui sa tahad, et midagi juhtuks, toimiks, töötaks natukenegi nii nagu sa ise tahad, siis võta kätte ja hakka inimestega asju läbi rääkima. Iseenda peas üksinda nutmisest, halamisest, kirumisest ja iseenda haletsemisest pole muud kasu kui enesehinnangu langus ja viha kasv maailma vastu. Sa pead ise liigutama, et asjad paraneksid.
You have to work to make things happen, ass!

1 comment:

loan offer said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.